Завантаження...

Фахівцями Донецького НДЕКЦ МВС виявлено автомобіль VOLVO 740 із сумнівними ідентифікаційними номерами

27.12.2018
Позитивні приклади

Фахівцями Донецького НДЕКЦ МВС України виявлено транспортний засіб із сумнівними ідентифікаційними номерами складових частин.
12.12.2018 на оглядовому майданчику ТСЦ № 1445 м. Волноваха в Донецькій області судовим експертом сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів Донецького НДЕКЦ МВС України виявлено, що на досліджуваному автомобілі VOLVO 740, проводилась зміна ідентифікаційного номера шляхом видалення фрагмента номерної деталі з первинним номерам та послідуючим вварюванням аналогічного фрагмента з номером в кузов автомобіля наданого на дослідження.


Відповідно до вимог чинного законодавства проінформовані органи Національної поліції України та матеріали передані до оперативної групи Волновахи ВП ГУНП України в Донецькій області.
Перш ніж придбати транспортний засіб, практично будь-який покупець намагається перевірити його технічну справність. Це цілком логічна закономірність, хоча проблеми і не завжди знаходяться «під капотом». Річ у тім, що досить значна кількість транспортних засобів відрізняється «темним» минулим, і тут вже автомеханіки не зможуть допомогти. Незаконні заволодіння автотранспортом, участь в злочинних діях і нелегальне ввезення в країну з подальшим знищенням ідентифікаційного номера, підробці або заміни номерної деталі - це ще не повний список можливих характеристик таких транспортних засобів. Тому при виникненні найменших сумнівів слід відразу звертатися до експерта-криміналіста.