Завантаження...

Підписання договору про співпрацю з Донецьким юридичним інститутом МВС України

08.08.2019
Позитивні приклади

 08 серпня був підписаний договір про співпрацю між Донецьким юридичним інститутом МВС України та Донецьким науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України. А також було проведено практично зайняття на чолі з директором Донецького НДЕКЦ МВС Дмитром Радченко та судовими експертами сектору дослідження зброї Сергієм Івашньовим, Андрієм Сахно та судовим експертом відділу вибуховотехнічних та пожежотехнічних досліджень Іваном Бурназовим. Жваву дискусію підтримав декан факультету № 2 Донецького юридичного інститут МВС України  Віктор Орлов.


Присутні дізналися про роботу працівників Експертної служби України та про завдання, які вирішуються судовими експертами за криміналістичними видами досліджень, та про значення експертної діяльності у розслідуванні та розкритті злочинів. Дмитро Радченко зазначив, що сподівається на плідну співпрацю у рамках підписаного договору, який передбачає підвищення якості освітньої та наукової діяльності у системі правової освіти, та взаємного обміну досвідом з метою розширення та поглиблення наукової, освітньої та практичної діяльності.

Віктор Орлов додав, що з підписанням договору наша співпраця отримує міцну основу. Від цього виграють не тільки курсанти, але судові експерти, які в рамках договору мають змогу підвищити свою кваліфікацію від участі у наукових заходах.