Завантаження...

Представниками Донецького НДЕКЦ МВС проведено зустріч з власником майстерні «Menstoys»

20.02.2019
Позитивні приклади

На сьогоднішній день одним з основних напрямків роботи Донецького НДЕКЦ МВС України є популяризація його роботи серед населення, в тому числі ознайомлення з можливістю надання платних послуг фізичних та юридичних осіб. В рамках такого ознайомлення працівниками Центру у м. Краматорськ 20 лютого 2019 року була проведена зустріч з власником майстерні «Menstoys» Ровдо Олексієм Юрійовичем, який займається виробництвом авторських ножів та іншої продукції.

Олексій ознайомив з виробництвом, продемонстрував заготовки для ножів та розповів про особливості кожного з етапів виробництва.

В той же час, працівники Центру розповіли про можливості проведення досліджень зброї та необхідність такого дослідження з метою вирішення питання невіднесення виробів до холодної зброї та попередження розповсюдження серед населення зброї, якщо буде встановлено, що вона такою є.

Проведення таких зустрічей сприяє підвищенню іміджу Центру серед населення, а залучення виробників зброї до проведення досліджень продукції, яку вони виготовляють, сприяє попередженню розповсюдження холодної зброї.