Завантаження...

Представники Центру прийняли участь у Всеукраїнському науково-практичному круглому столі

04.10.2019
Наукова діяльність

04 жовтня 2019 року в Донецькому юридичному інституті МВС України в м. Маріуполь було проведено Всеукраїнський науково-практичний круглий стіл "Деокупація Донбасу: організаційно-правовий механізм відновлення територіальної цілісності України".
Метою всеукраїнського круглого столу є обговорення актуальних питань відновлення порядку функціонування органів державної влади та органів місцевого самоврядування, захисту прав людини і громадянина на території проведення Операції об'єднаних сил, регламентування застосування заходів національної безпеки в умовах триваючої збройної агресії.
У роботі круглого столу взяли участь представники поліції Донецької області, ЗСУ, СБУ, прокуратури, прикордонної та рятувальної служб, науковці та громадські організації.


Від Донецького НДЕКЦ МВС прийняли участь завідувач сектору балістичного обліку Ольга Ковалева  та фахівець відділу забезпечення діяльності Надія Мітько  якою була підготовлена доповідь на тему "Проблемні питання екологічної безпеки та пріоритетні напрями відновлення довкілля на Донбасі".


Після кожного виступу відбувалося жваве обговорення викладеної теми.
Результати учасники підсумували у резолюції, в якій виклали основні засади організаційно-правового механізму відновлення територіальної цілісності України.