Завантаження...

Новини

10.04.2024

Участь працівників в онлайн-семінарі «Визначення розмірів відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок самовільного користування надрами»

Старший судовий експерт сектору фізико-хімічних досліджень відділу досліджень матеріалів, речовин та виробів Донецького НДЕКЦ МВС Ірина Піддубна взяла участь у онлайн-навчанні на тему «Визначення розмірів відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок самовільного користування надрами».

10.04.2024

«Знову підробка!»

У березні працівниками Донецького НДЕКЦ МВС під час перереєстрації транспортного засобу було встановлено факт зміни номера кузова.

06.03.2024

ПАМ’ЯТКА ЩОДО ДІЙ ГРОМАДЯН ПРИ ВИНИКНЕННІ ПІДОЗРИ ЗАСТОСУВАННЯ ВИБУХОВИХ ПРИСТРОЇВ

У разі виявлення вибухонебезпечного або підозрілого предмета слід дотримуватися наступної послідовності дій:

21.02.2024

З Міжнародним днем рідної мови!

Рідна мова –  є одним із найголовніших культурних надбань, душею і гордістю українського народу.

19.02.2024

З Днем Державного герба України!

Щорічно 19 лютого в Україні відзначається День Державного герба. 

15.02.2024

Плідна взаємодія з вищими навчальними закладами – невід’ємна частина співробітництва

У рамках налагодження плідної співпраці з вищими навчальними закладами  та з метою створення професійного ядра експертного підрозділу в Донецькому НДЕКЦ МВС було проведено ознайомчу екскурсію для студентів факультету медицини і фармації Дніпровського державного медичного університету.

25.01.2024

ПРОПОНУЄМО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

У зв’язку з розширенням напрямів досліджень

24.01.2024

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН – ВЛАСНИКІВ ЗБРОЇ!

Сектором балістичного обліку відділу криміналістичних видів досліджень Донецького НДЕКЦ МВС України надається послуга з огляду технічного стану та відстрілу зброї.

18.01.2024

Твоя кров може воювати! Стань донором

З перших днів повномасштабної війни в Україні через збільшення великої кількості постраждалих потреба у донорській крові значно зросла. Донорство крові – один із простих способів врятувати людські життя, які найбільше цього потребують. У різних куточках країни проводяться заходи із популяризації донорського руху та залучення людей до здачі крові.

03.01.2024

Висновок експерта-трасолога – вагомий інструмент при розкритті злочинів

Щороку із наближенням новорічних свят сосни та ялинки стають затребуваним товаром, що призводить до збільшення кількості правопорушень з незаконної вирубки та реалізації хвойних порід дерев.

20.12.2023

Працівники Донецького НДЕКЦ МВС - учасники навчань з попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

16.12.2023 на базі Головного управління ДСНС України в Дніпропетровській області відбулися регіональні командно-штабні навчання з організації взаємодії під час попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у разі погіршення погодних умов та порушення роботи систем життєзабезпечення.

19.12.2023

Використання завідомо підроблених документів несе за собою кримінальну відповідальність

Аналізуючи обставини справи, які відомі судовим експертам під час призначення технічних експертиз документів, що надходять до експертних установ, найбільшу популярність набула шахрайська послуга по замовленню посвідчень водія на сайтах інтернет-ресурсів, де за бажанням клієнта виготовляють завідомо підроблений документ з персональними даними замовника.

14.12.2023

Участь працівників Донецького НДЕКЦ МВС у тренінгу «Проблемні аспекти визначення вартості майна і техніки військового призначення та озброєння»

13 грудня 2023 року лабораторією інженерно-транспортних та товарознавчих досліджень ДНДЕКЦ МВС для працівників установ Експертної служби МВС, які спеціалізуються на проведенні експертизи військового майна, у режимі відеоконференції проведено тренінг-навчання за темою: «Проблемні аспекти визначення вартості майна і техніки військового призначення та озброєння».

06.12.2023

З Днем збройних сил України!

Шановні захисники і захисниці України!

Колектив Донецького НДЕКЦ МВС щиро вітає вас з Днем збройних сил України!

04.12.2023

Участь працівників Донецького НДЕКЦ МВС у тренінгу «Проблемні аспекти визначення обсягу ремонтних дій при встановленні розміру матеріального збитку, завданого власнику колісного транспортного засобу»

30 листопада 2023 року на базі ДНДЕКЦ МВС для працівників установ Експертної служби МВС, які спеціалізуються на проведенні транспортно-товарознавчих та товарознавчих досліджень, у режимі відеоконференції відбувся тренінг-навчання за темою: «Проблемні аспекти визначення обсягу ремонтних дій при встановленні розміру матеріального збитку, завданого власнику колісного транспортного засобу». 

24.11.2023

Робочий візит Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України до Донецького НДЕКЦ МВС

22 листопада 2023 року до Донецького НДЕКЦ МВС вперше з робочим візитом завітала Консультативна місія Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України.