Завантаження...

27-28 вересня представники Донецького НДЕКЦ МВС прийняли участь у науково практичному семінарі

08.10.2018
Наукова діяльність

З 27 по 28 вересня 2018 року Державним науково-дослідним експертно-криміналістичним центром Міністерства Внутрішніх Справ України на базі Закарпатського НДЕКЦ в с. Поляна було проведено семінар-нараду працівників відділів комп’ютерно-технічних досліджень науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів МВС України. Тематикою семінару стали проблемні питання з проведення комп’ютерно-технічних досліджень та шляхи їх вирішення. 


В заході прийняли участь 70 чоловік, працівники Експертної служби МВС, представники Київського науково-дослідного інституту судових експертиз МЮ України, представники Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБ України, керівник СУ ГУНП в Закарпатській області, Національного антикорупційного бюро України та фахівці недержавних експертних установ. В заході прийняли участь представники Донецького НДЕКЦ: заступник завідувача-завідувач сектору комп’ютерно-технічних досліджень відділу досліджень у сфері інформаційних технологій Сердюк М.П. та старший судовий експерт сектору комп’ютерно-технічних досліджень відділу досліджень у сфері інформаційних технологій Паршинцев О.В.
Семінар відкрили та виступили зі вступним словом Ковальов Костянтин Миколайович – заступник директора ДНДЕКЦ МВС України.
Важливою частиною семінару був виступ начальника СУ ГУНП в Закарпатській області який озвучив досягнення та загальні проблемні питання взаємодії в роботі з Експертною службою.
Під час семінару усіма учасниками були викладені доповіді по більшості напрямків відновлення видаленої інформації, в яких були висвітлені стан та перспективи розвитку кожного виду експертизи в кожному окремому центрі та загалом в Експертній службі. Кожен доповідач проробив великий об’єм матеріалу, включаючи свої практичні напрацювання, які були донесені до учасників семінару в цікавій формі. Причому більшість з них в подальшому будуть розглядатись на можливе введення як нового методу дослідження. Після кожного виступу відбувалося жваве обговорення викладеної теми, під час якого вирішувалися або знаходились шляхи вирішення проблемних питань для кожного з учасників семінару.


Високий рівень підготовки якості матеріалу, яких був висвітлений в доповідях, безперечно є заслугою організаторів семінару наради: Замошця Олександра Павловича – завідувача лабораторії досліджень матеріалів, речовин та виробів ДНДЕКЦМВС, Остапюк Юлії Михайлівни – завідувача відділу фізико-хімічних досліджень лабораторії досліджень матеріалів, речовин та виробів ДНДЕКЦ МВС та Зуєвич Людмили Вікторівни – заступника завідувача відділу фізико-хімічних досліджень лабораторії досліджень матеріалів, речовин та виробів ДНДЕКЦ МВС, які координували дії та висвітлення думок експертів, які готували доповіді.
Після обговорення та підведення підсумків кожен учасник семінару отримав свідоцтво про участь у науково-практичному семінарі фахівців Експертної служби МВС України.
Не можливо не зазначити надзвичайну гостинність працівників Закарпатського НДЕКЦ, якими окрім організації побутових моментів (проживання, харчування) була організована культурна програма: знайомство з історією Закарпатчини, екскурсія по старому місту, відвідування історичних місць та неймовірних замків. Кожному учасникові семінару були вручені пам'ятні подарунки.