Завантаження...

Керівництво Центру взяло участь у науково-практичному семінарі

21.09.2021
Наукова діяльність

 

Заступник директора – завідувач відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів Донецького НДЕКЦ МВС Олександр Лисенко та заступник завідувача відділу – завідувач сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і документів, що їх супроводжують Донецького НДЕКЦ МВС Стас Воєводський взяли  участь у науково-практичному семінарі «Актуальні проблеми протидії легалізації викрадених транспортних засобів», що проходив 15-17 вересня у м. Івано-Франківськ.
У роботі семінару взяли участь понад 60 учасників, серед яких судові експерти територіальних НДЕКЦ МВС України, представники науково-дослідного Бюро судових експертиз «Сантодор», Національной поліції та Інтерполу.
В ході дискусії учасники семінару обговорили актуальні питання діяльності Експертної служби МВС, органів Національної поліції, інших органів виконавчої влади, та міжнародних поліцейських організацій стосовно протидії легалізації викрадених транспортних засобів в Україні та країнах світу.