Завантаження...

Підписання договору про співпрацю

07.10.2019
Наукова діяльність


07 жовтня був підписаний договір про співпрацю між з Донецьким інститутом Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом» у м. Краматорськ та Донецьким науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України.
Заступник директора-завідувач відділу криміналістичних видів досліджень В’ячеслав Остапенко зазначив, що сподівається на плідну співпрацю у рамках підписаного договору, який передбачає підвищення якості освітньої та наукової діяльності у системі правової освіти, та взаємного обміну досвідом з метою розширення та поглиблення наукової, освітньої та практичної діяльності. Заступник завідувача відділу криміналістичних видів досліджень Сергій Коломієць додав, що з підписанням договору наша співпраця отримує міцну основу. Від цього виграють не тільки студенти, але і судові експерти, які в рамках договору мають змогу підвищити свою кваліфікацію від участі у наукових заходах.


В.о. директора інституту Наталія Літвінова відзначила що, сторони домовились брати участь у спільних наукових та інноваційних проектах, спрямованих на вирішення актуальних проблем, які становлять спільний інтерес.