Завантаження...

Працівник Центру прийняла участь у масштабній Міжнародній науково-практичній конференції

22.05.2019
Наукова діяльність

22 травня на базі Маріупольського державного університету відбулася масштабна Міжнародна науково-практична конференція «Правова доктрина: міжнародний досвід та практична реалізація в Україні». 
Форум був організований за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної поліції України та Європейської організації публічного права. Він об’єднав більше 200 правознавців, серед яких 40 докторів наук і 62 кандидата наук із 23 університетів і наукових установ України, Греції, Італії, Кіпру, Польщі, Казахстану й Азербайджану, а також досвідчені юристи-практики. 


Донецький НДЕКЦ МВС України представляла фахівець відділу забезпечення діяльності Мітько Надія зі своєю доповіддю.


Захід пройшов дуже насичено. У ході конференції були обговорені  такі питання: розвиток законодавства в умовах глобалізації, захист прав і свобод громадян як пріоритетний напрямок у правозастосовчій та правоохоронній діяльності, сучасний стан та перспективи розвитку Національної поліції України, модернізація судової влади України в умовах євроінтеграції. 
За підсумками конференції було опубліковано збірник «Правова доктрина: міжнародний досвід та практична реалізація в Україні».