Завантаження...

Представники Центру прийняли участь у науково-практичному семінарі у місті Львів

08.10.2019
Наукова діяльність

У Жовтні 2019 року у м. Львів фахівці Центру прийняли участь у науково-практичному семінарі на тему: "Сучасні підходи до вирішення питань, що виникають під час проведення судової будівельно-технічної та оціночної-будівельної експертизи. Аналіз експертних помилок і способи їх уникнення".
Відкривав семінар заступник директора ДНДЕКЦ МВС України – Юрій Чечіль. Відповідно до затвердженої в установленому порядку програми з доповідями виступили працівники підрозділів Експертної служби МВС, у тому числі заступник завідувача лабораторії будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності ДНДЕКЦ МВС – Інна Тальянчук.
Донецький НДЕКЦ МВС представили старший судовий експерт відділу будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Донецького НДЕКЦ МВС, к.ю.н., Едуард Євгенович Колесов та судовий експерт Виталий Калугин виступив з доповіддю "Врахування якості виконаних будівельних робіт при проведенні будівельно-технічних експертиз".
У результаті жвавої дискусії відбувся обмін думками з приводу основних недоліків проведення та важливих питань практичних ситуацій, які виникають під час проведення судової будівельно-технічної та оціночно-будівельної експертизи.

Приєднуйтеся до нас та слідкуйте за новинами!