Завантаження...

Регіональний круглий стіл

20.09.2019
Наукова діяльність

20 вересня 2019 року у Донецькому юридичному інституті пройшов регіональний круглий стіл на тему "Визначення корупційних ризиків у діяльності МВС, шляхів запобігання та протидії корупції в МВС".
У роботі круглого столу прийняли участь представники Управління з питань запобігання корупції та проведення люстрації Громадської ради при МВС України, Громадської спілки "Центр запобігання та протидії корупції", Донецької обласної державної адміністрації, Прокуратури Донецької області , Поліції Донецької області, Головного управління ДСНС України у Донецькій області, та інші представники силових відомств та громадськості.


Донецький НДЕКЦ МВС представляли перший заступник директора Яременко Є.І. та заступник директора - завідувач відділу забезпечення діяльності, к.ю.н. Ковальов В.В.
Василь Ковальов  виступив з доповіддю
"Управління корупційними ризиками у діяльності територіальних підрозділів експертної служби МВС України".


Метою заходу було побудова конструктивного діалогу з приводу стану й перспектив попередження та запобігання корупції, корупційних ризиків у системі МВС України.
У результаті жвавої дискусії відбувся обмін думками, на підставі чого були ухвалені конкретні пропозиції до вищих і центральних органів влади щодо їх вирішення.