Завантаження...

Участь фахівців Центру у міжнародній науково-практичній конференції, присвяченої 150-річчю з дня народження Засл. проф. М.С. Бокаріуса

18.04.2019
Наукова діяльність

На базі Харківський НДІ судових експертиз ім Засл проф MС Бокаріуса з 18-19 квітня 2019 року проходила міжнародна науково-практична конференція, присвяченої 150-річчю з дня народження Засл. проф. М.С. Бокаріуса «Актуальні питання судової експертизи і криміналістики».
Донецький НДЕКЦ МВС України представляли кандидат історичних наук, старший судовий експерт відділу будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Колесов Е.Є. з доповіддю на тему «Експертиза відповідності виконаних будівельних робіт зі здійснення термічної модернізації житлових будинків, громадських будівель та споруд вимогам нормативних актів галузі будівництва», завідувач сектору балістичного обліку, кандидат юридичних наук,Ковальова О.В.  з доповіддю на тему «Прозорість у судово-експертній діяльності як один із способів запобігання корупційним проявам" та головний судовий експерт сектору трасологічного обліку Матвіюк О.М. з доповіддю на тему «Криміналістичне дослідження слідів шин транспортних засобів"
Сподіваємося, що збірник матеріалів міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання судової експертизи і криміналістики», присвяченої 150-річчю з дня народження Засл. проф. М. С. Бокаріуса, стане провідником у минуле, путівником сьогодення і дороговказом у майбутнє всім, хто опікується питаннями теоретичного, науково-методичного та інформаційного забезпечення судово-експертної діяльності, завданнями і тенденціями розвитку криміналістики, загальними проблемами судової експертизи.