Завантаження...

Участь працівників Донецького НДЕКЦ у семінарі-нараді фахівців Експертної служби МВС України

12.10.2018
Наукова діяльність

4-5 жовтня 2018 року на базі Волинського НДЕКЦ МВС України було проведено семінар – нараду з працівниками територіальних підрозділів Експертної служби за напрямком технічної експертизи документів та почерку. Семінар-нарада проходила за темою: «Актуальні питання технічного дослідження документів та почеркознавчих досліджень». 


Метою проведення даного заходу стало визначення актуальних питань, які виникають під час проведення судової технічної та почеркознавчої експертизи та шляхи їх вирішення, також сучасний стан методичного забезпечення та нормативно-правового регулювання в зазначених галузях та обмін позитивним досвідом.
У семінарі брали участь співробітники ДНДЕКЦ МВС України, НДЕКЦ МВС в областях, Генеральної прокуратури України, Головного експертно-криміналістичного центру Державної прикордонної служби України, адвокатського об’єднання «А.Два.Ка.Т».


Від Донецького НДЕКЦ МВС України з доповіддю на тему: «Актуальні питання щодо забезпечення повноти та достовірності зразків для судової почеркознавчої експертизи» виступила Шаховська Г.Л.