Завантаження...

Позитивні приклади

21.02.2024

З Міжнародним днем рідної мови!

Рідна мова –  є одним із найголовніших культурних надбань, душею і гордістю українського народу.

19.02.2024

З Днем Державного герба України!

Щорічно 19 лютого в Україні відзначається День Державного герба. 

15.02.2024

Плідна взаємодія з вищими навчальними закладами – невід’ємна частина співробітництва

У рамках налагодження плідної співпраці з вищими навчальними закладами  та з метою створення професійного ядра експертного підрозділу в Донецькому НДЕКЦ МВС було проведено ознайомчу екскурсію для студентів факультету медицини і фармації Дніпровського державного медичного університету.

24.01.2024

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН – ВЛАСНИКІВ ЗБРОЇ!

Сектором балістичного обліку відділу криміналістичних видів досліджень Донецького НДЕКЦ МВС України надається послуга з огляду технічного стану та відстрілу зброї.

18.01.2024

Твоя кров може воювати! Стань донором

З перших днів повномасштабної війни в Україні через збільшення великої кількості постраждалих потреба у донорській крові значно зросла. Донорство крові – один із простих способів врятувати людські життя, які найбільше цього потребують. У різних куточках країни проводяться заходи із популяризації донорського руху та залучення людей до здачі крові.

03.01.2024

Висновок експерта-трасолога – вагомий інструмент при розкритті злочинів

Щороку із наближенням новорічних свят сосни та ялинки стають затребуваним товаром, що призводить до збільшення кількості правопорушень з незаконної вирубки та реалізації хвойних порід дерев.

20.12.2023

Працівники Донецького НДЕКЦ МВС - учасники навчань з попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

16.12.2023 на базі Головного управління ДСНС України в Дніпропетровській області відбулися регіональні командно-штабні навчання з організації взаємодії під час попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у разі погіршення погодних умов та порушення роботи систем життєзабезпечення.

19.12.2023

Використання завідомо підроблених документів несе за собою кримінальну відповідальність

Аналізуючи обставини справи, які відомі судовим експертам під час призначення технічних експертиз документів, що надходять до експертних установ, найбільшу популярність набула шахрайська послуга по замовленню посвідчень водія на сайтах інтернет-ресурсів, де за бажанням клієнта виготовляють завідомо підроблений документ з персональними даними замовника.

06.12.2023

З Днем збройних сил України!

Шановні захисники і захисниці України!

Колектив Донецького НДЕКЦ МВС щиро вітає вас з Днем збройних сил України!

24.11.2023

Робочий візит Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України до Донецького НДЕКЦ МВС

22 листопада 2023 року до Донецького НДЕКЦ МВС вперше з робочим візитом завітала Консультативна місія Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України.

13.10.2023

Висновок експерта-трасолога став невід’ємною складовою формування доказової бази при викритті «чорних лісорубів»

Незаконна вирубка лісових насаджень є доволі поширеним злочином в районах з лісовими масивами. 

28.09.2023

Можливості судово-почеркознавчої експертизи та досліджень в Донецькому НДЕКЦ МВС

У Донецькому науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі проводять судово-почеркознавчі експертизи та дослідження

30.08.2023

Експертне дослідження транспортного засобу

До уваги громадян!!!

Повідомляємо, що з 04.09.2023 ви маєте можливість отримати послугу з Експертного дослідження транспортного засобу по понеділках.

 

29.08.2023

День пам’яті захисників України

День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

24.08.2023

З Днем Незалежності України

Шановні колеги! Любі друзі! Колектив Донецького НДЕКЦ МВС щиро вітає усіх з Днем Незалежності України! 

24.08.2023

Робоча нарада представника Донецького НДЕКЦ МВС та керівництва ТСЦ ГСЦ МВС у Донецькій області

24.08.2023 у м. Краматорськ відбулася спільна робоча нарада керівництва ТСЦ ГСЦ МВС у Донецькій області із заступником завідувача відділу - завідувачем сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують, Донецького НДЕКЦ МВС Андрієм Власовим.

23.08.2023