Завантаження...

Відкрита першість міста Маріуполь з морського веслування на шлюпках типу ЯЛ-6 серед представників силових відомств та ветеранів веслування

07.07.2021
Позитивні приклади


04 липня, у День Національної поліції та військово-морських сил України, відбулася відкрита першість міста Маріуполь з морського веслування на шлюпках типу ЯЛ-6 серед представників силових відомств та ветеранів веслування. 


Команда у складі працівників Донецького НДЕКЦ МВС  та ГУНП в Донецькій області змагалася в категорії «чоловіки» та зайняла друге місце. За спортивні досягнення представникам команди було присвоєно третій розряд з веслування.


Нагадаємо що Команда, нещодавно повернулося зі столиці, де відбувалися всеукраїнські перегони веслярів та посіла п’яте місце, тим самим увійшла до п’ятірки найкращих в Україні на відкритому чемпіонаті України з морського веслування серед близько 20 учасників.


Вочевидь, короткий проміжок часу між двома змаганнями не дав можливості команді повністю відновити свою фізичну форму та дозволив кінологам поліції Донеччини випередити нашу команду на декілька секунд.


Вітаємо команду за зайняте друге та п’яте місце та бажаємо сил та перемоги у подальших змаганнях!