Завантаження...

Позитивний приклад сектору автотехнічних досліджень

13.03.2020
Позитивні приклади

До сектору автотехнічних досліджень Центру звернувся представник крупного підприємства - перевізника, з метою дослідження обставин дорожньо-транспортної пригоди, учасником якої є транспортний засіб підприємства. 

В ході проведення експертного дослідження, були вивчені надані матеріали ДТП та зроблений детальний аналіз механізму ДТП.

Експертним шляхом були зроблені розрахунки швидкостей автомобілів, визначене їх взаємне розташування на момент розвітку даної дорожньо-транспортної пригоди,та встановлена технічна можливість водіїв-учасників запобігти пригоді. 

Експертом була дана оцінка відповідності дій кожного з водіїв згідно вимогам ПДР України, та встановлена технічна причина виникнення даного ДТП.

Проведене експертне дослідження було розглянуто в судовому засіданні, як основний доказ по справі, та у подальшому допомогло представнику підприємства довести в судовому засіданні невинність у скоєнні ДТП, та відновити справедливість.

Судові експерти Центру допоможуть провести повне дослідження обставин і механізму ДТП, технічного стану транспортних засобів.