Завантаження...

Позитивний приклад сектору почеркознавчих досліджень

20.10.2020
Позитивні приклади

У провадженні слідчого Державного бюро розслідувань в Донецькій області знаходяться матеріали кримінального провадження за фактом підробки документів.
 Досудовим розслідуванням встановлено, що у 2016 році, на підставі судового рішення судді Л., було зареєстровано на праві приватної власності нерухоме майно за громадянкою Ш. Дане судове рішення відповідно до Єдиного реєстру судових рішень не відповідає рішенню по справі, яке приймалось суддею Л., та у своєму рішенні визнавало за громадянкою Ш. право власності на інше майно. 
Також, у ході досудового розслідування було виявлено ще декілька рушень суду в яких за громадянкою Ш. було визнано право власності на інше нерухоме майно. 

Таким чином, невстановленими службовими особами (особою) суду Донецької області здійснено службове підроблення офіційних документів. 
За даним кримінальним провадженням слідством була вилучена документація яка вказувала на злочинні наміри та відібрані порівняльні зразки від усіх фігурантів справи. 

Під час ретельної перевірки усього обсягу матеріалів дослідження, робітниками почеркознавчого сектору Донецького НДЕКЦ, було встановлено, що всі вилучені ухвали суду від імені різних суддів були складені та підписані суддею Л.
Результати почеркознавчої експертизи внесли вагомий внесок у доказову базу кримінального провадження та з’ясування обставин злочину.