Завантаження...

Представники Центру провели профорієнтаційний захід, в якому взяли участь учні старших класів загальноосвітніх шкіл №№24 та 12 м. Краматорська

09.11.2021
Позитивні приклади


Експертами сектору досліджень зброї та відділу вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Донецького НДЕКЦ МВС, спільно з працівниками Краматорського відділу поліції ГУНП в Донецькій області було проведено профорієнтаційний захід, в якому взяли участь учні старших класів загальноосвітніх шкіл №№24 та 12  м. Краматорська. 

В ході зустрічі учнів ознайомили з особливостями роботи експерта та вимогами, які висуваються до кандидатів на посади. У підлітків була можливість поставити питання, на які були надані вичерпні відповіді. Також була продемонстрована матеріально-технічна база, яка застосовується при огляді місця події та проведенні досліджень, та окремі зразки вогнепальної зброї з натурної колекції Донецького НДЕКЦ МВС.

 Проведення таких заходів сприяє налагодженню зв’язків Експертної служби з населенням та популяризації роботи судових експертів, тому працівники Донецького НДЕКЦ МВС регулярно беруть участь в таких зустрічах та організовують власні.