Завантаження...

Судовий експерт Катерина Юсова провела лекційне заняття зі студентами

19.03.2020
Позитивні приклади

03 березня 2020 року судовий експерт сектору економічних досліджень Донецького НДЕКЦ МВС Катерина Юсова в рамках підписаного договору про співпрацю провела лекційне заняття зі студентами кафедри «Облік,
оподаткування та економічна безпека» Донбаської державної машинобудівної академії.

За допомогою мультимедійного презентаційного матеріалу студентам було розкрито тему «Експертне дослідження документів бухгалтерського та податкового обліку».

Представниця центру розповіла про поняття,
предмет та об’єкти судової економічної експертизи, висвітлила вимоги законодавства стосовно складання бухгалтерських документів, охарактеризувала типові форми та обов’язкові реквізити первинної документації.

Окремий інтерес у присутніх викликали спеціальні методи, способи та прийоми дослідження, які використовуються сектором економічних досліджень в практичній діяльності.

Керівний склад Донецького НДЕКЦ МВС вважає, що систематична участь представників центру в освітній діяльності ДДМА не лише сприяє підвищенню рівня знань студентів, а й створює сприятливі умови для взаємного обміну досвідом між працівниками експертної служби та викладачами ДДМА.