Завантаження...

Бесіда-лекція з проблемних питань по призначенню технічних експертиз документів

28.02.2019
Позитивні приклади

28 лютого 2019 року спільно з працівниками слідчого управління ГУНП в Донецькій області було проведено бесіду-лекцію з проблемних питань по призначенню технічних експертиз документів та відбору порівняльних зразків для проведення даних видів досліджень. В рамках зустрічі з судовими експертами сектору технічного дослідження документів та обліку та сектору почеркознавчих досліджень відділу криміналістичних видів досліджень Донецького НДЕКЦ МВС України Вапіровою Н. М., Клімановою Г. Ю. та  Рожковою В. Я. було обговорено проблемні питання, що виникають при призначенні судових технічних експертиз документів, акцентовано увагу на помилках та недоліках, які припускаються при збиранні зразків для порівняльного дослідження. 


Судовими експертами було наголошено, що основними вимогами до порівняльного матеріалу, що надається на дослідження, є відповідна якість та достатня кількість. 
Також, в ході проведення зустрічі експертами був наданий повний перелік питань, які вирішує технічна експертиза документів, нагадано про роботу криміналістичного обліку грошових знаків, бланків та цінних паперів, який функціонує на центральному та обласному рівнях, та складається з оперативно-пошукових колекцій підроблених грошових знаків, бланків документів, цінних паперів, пластикових платіжних карток та відомостей про них.