Завантаження...

Експерт Центру прийняла участь у навчанні з відеоспектральним компаратором

21.10.2019
Позитивні приклади

21.10.2019 по 23.10.2019 судовим експертом сектору технічного дослідження документів та обліку Центру Ганною Клімановою було взято участь у навчанні користувачів роботи з відеоспектральним компаратором VSC-80 «Foster+Freeman», яке проходило у ДНДЕКЦ МВС.

Обладнання «Foster+Freeman» використовують судові експерти в понад 150 країнах світу, в тому числі й в Україні, фахівці Експертної служби МВС України застосовують відеоспектральні компаратори британської компанії для дослідження документів: паспортів, посвідчень водія, банкнот тощо.

Практичну лекцію судовим експертам провів провідний менеджер британської компанії «Foster+Freeman", який завітав до ДНДЕКЦ МВС. Навчальні заняття поєднували практичні демонстрації з інтерактивними вправами, які охоплювали передові аспекти аналізу справжності документів (паспорти, валюта, цінні папери тощо); аналіз вдавленого тексту на папері; аналіз волокон, чорнил і т.д.

Даний прилад надасть можливість судовим експертам сектору технічного дослідження документів та обліку відділу криміналістичних видів досліджень Донецького НДЕКЦ МВС вирішувати цілий комплекс нових завдань, які ставлять перед ними судова та слідча практика, а використання відеоспектрального компаратору значно полегшить роботу та покращить якість проведення досліджень та вирішення поставлених запитань.