Завантаження...

Експертами Центру проведено детальне дослідження марок акцизного податку

20.08.2019
Позитивні приклади
Працівниками правоохоронних органів проведено обшук у приміщенні кіоску з реалізації тютюнових виробів за адресою: Донецька область, місто Слов’янськ, під час обшуку було вилучена велика партія тютюнових виробів з марками акцизного податку України на тютюнові вироби вітчизняного виробництва, які визвали сумнів у справжності. 
Оскільки обшук надавався саме з метою виявлення та вилучення незаконно виготовлених тютюнових виробів дане майно і було вилучено та визнано речовими доказами.
Судовими експертами сектору технічного дослідження документів та обліку Донецького НДЕКЦ МВС було проведено детальне дослідження наданих марок акцизного податку, в результаті чого було встановлено, що вони – не відповідають аналогічним зразкам марок акцизного податку України для маркування тютюнових виробів вітчизняного виробництва, що перебувають в офіційному обігу на території України. 
Досліджуванні марки відрізнялися за кольорами та відтінками барвних матеріалів; якістю відображення дрібних деталей; імітацією спеціальних елементів захисту та відсутністю захисних волокон в деяких марках.
Таким чином, злагоджена робота працівників слідчого управління з судовими експертами Донецького НДЕКЦ МВС дала змогу з’ясувати усі обставини справи, зібрати доказову базу для швидкого й повного розслідування по справі.