Завантаження...

Експерт Центру провела практичне заняття з курсантами Донецького юридичного інституту МВС

30.10.2019
Позитивні приклади

30.10.2019 судовим експертом сектору технічного дослідження документів та обліку  Донецького НДЕКЦ МВС Рожковою Віталію Янівною, яка має кваліфікацію судового експерта за спеціалізацією 6.2 «Ідентифікація особи за ознаками зовнішності за матеріальними об’єктами» було проведено практичне заняття з курсантами слідчого факультету Донецького юридичного інституту МВС України за темами: «Габітологія, як розділ науки криміналістики, її наукові основи. Криміналістична портретна експертиза: поняття, що вирішуються, методи проведення, підготовка матеріалів для її призначення».
Віталія Рожкова у ході практичного заняття з курсантами продемонструвала слайди з відеопрезентацією по проведенню портретних експертиз, відповіла на проблемні запитання стосовно норм призначення даного виду судової експертизи, строків її виконання та надання відповідної кількості та якості порівняльного матеріалу.
За результатами роботи цікавої та плідної зустрічі курсанти отримали можливість ближче ознайомитись із експертним досвідом зсередини, спілкуючись із діючим судовим експертом Донецького НДЕКЦ МВС.