Завантаження...

Фахівці Центру проведуть належну перевірку транспортного засобу

26.07.2019
Позитивні приклади
За 6 місяців 2019 року експертами сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів Донецького НДЕКЦ МВС при дослідженні транспортних засобів було виявлено 36 фактів зміни ідентифікаційних номерів ТЗ, з них:
-підробних номерів кузовів 20;
-підробних номерів шасі 4;
-підробних номерів двигуній 12;
-підробнихсвідотств про реєстрацію транспортних засобів 4;
Комплексне дослідження транспортних засобів актуальне в наш час, оскільки громадяни перереєстровують транспортні засоби, знімають їх з обліку в сервісних центрах області. Вони можуть звертатися як з письмовою заявою, так і особисто для переєстрації транспортного засобу, під час купівлі транспортного засобу. Після перевірки власнику видається висновок експертного дослідження
Вартість таких перевірок становить:
дослідження простої складності (авто іноземного виробництва) – 196, 98 гривень;
дослідження простої складності (авто вітчизняного виробництва) – 151, 96 гривень;
дослідження середньої складності (авто вітчизняного виробництва)  – 717, 20 гривень;
дослідження середньої складності (авто іноземного виробництва) – 1089,96 гривень;
складні експертизи – більше однієї тисячі гривень.
 
Складність дослідження визначається в залежності від кількості методів, які застосовуються, використання розхідних матеріалів та часу затраченого на проведення дослідження.
Тому  не слід слухати сторонніх осіб, якщо не хочете стати жертвою шахраїв які радитимуть не проводити експертизу автомобіля чи його переоформлення, під час купівлі авто. Звертайтеся до територіальних сервісних центрів Донецької області де працюють фахівці Донецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. 
Вони проведуть належну перевірку транспортного засобу і здійснять дослідження ідентифікаційних номерів агрегатів ТЗ та встановлять справжності реєстраційних документів. У будь-якому разі, перед тим як купувати автомобіль, який вам подобається, спочатку детально перевірте його, щоб не залишитись без омріяного автомобіля та грошей.