Завантаження...

Фахівці Центру провели належну перевірку транспортного засобу

09.07.2019
Позитивні приклади


09 липня 2019 року у територіальному сервісному центрі МВС Донецької області № 1441 м. Маріуполь старшим судовим експертом сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують відділу АТД та КДТЗ Донецького НДЕКЦ МВС  Поповим Г.О. проведено дослідження транспортного засобу DAEWOOLEGANZA.
Під час проведення експертного дослідження встановлено, що на досліджуваному автомобілі DAEWOO LEGANZA первинний номер кузова знищений шляхом видалення номерної панелі задньої стінки моторного відсіку, із наступним вварюванням в кузов наданого автомобіля фрагменту панелі відповідного розміру з номером кузова.
Застерігаємо всіх майбутніх власників транспортних засобів.  
Не слід  слухати сторонніх осіб, які радитимуть не проводити експертизу автомобіля чи його переоформлення, під час купівлі авто.
 У всіх територіальних сервісних центрах  області працюють фахівці  Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС. Вони проведуть належну перевірку транспортного засобу і здійснять дослідження ідентифікаційних номерів агрегатів ТЗ та встановлять справжності реєстраційних документів. У будь-якому разі, перед тим як кидатися у вир з головою і купувати автомобіль, який вам подобається, спочатку детально перевірте його.


Транспортний засіб та документи передані правоохоронцям для подальшого з’ясування обставин.