Завантаження...

Фахівці Центру здійснять дослідження ідентифікаційних номерів агрегатів ТЗ та встановлять справжність реєстраційних документів

02.07.2019
Позитивні приклади

02 липня 2019 року у територіальному сервісному центрі МВС Донецької області № 1442 м. Бахмут головним судовим експертом сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують відділу АТД та КДТЗ Донецького НДЕКЦ МВС Конюшко Р.В. проведено дослідження транспортного засобу ВАЗ 21104.
Під час проведення експертного дослідження встановлено, що на досліджуваному автомобілі ВАЗ 21104 первинний номер кузова знищений шляхом видалення фрагменту номерної деталі, із наступним вварюванням в кузов наданого автомобіля фрагменту відповідного розміру з номером кузовасаморобним способом.
У всіх територіальних сервісних центрах працюють фахівці  Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС. Вони проведуть належну перевірку транспортного засобу і здійснять дослідження ідентифікаційних номерів агрегатів ТЗ та встановлять справжності реєстраційних документів. У будь-якому разі, перед тим як купувати автомобіль, який вам подобається, спочатку детально перевірте його.


Транспортний засіб та документи передані правоохоронцям для подальшого з’ясування обставин.