Завантаження...

Фахівцями Донецького НДЕКЦ МВС виявлено автомобіль ВАЗ 2107 із сумнівними ідентифікаційними номерами

27.12.2018
Позитивні приклади

Фахівцями Донецького НДЕКЦ МВС України виявлено транспортний засіб із сумнівними ідентифікаційними номерами складових частин.


28.11.2018 на оглядовому майданчику ТСЦ № 1443 м. Краматорськ в Донецькій області судовим експертом сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, в ході дослідження на периферичних ділянках маркувальної панелі (панелі повітряпритоку) кузова виявлена сукупність замаскованих саморобних зварювальних швів, за допомогою яких маркувальна панель (панель повітряпритоку) кузова з маркувальним майданчиком з клеймом номера кузова кріпиться до прилеглих частин кузова наданого на дослідження автомобіля ВАЗ 2107.


Відповідно до вимог чинного законодавства проінформовані органи Національної поліції України та матеріали передані до оперативної групи Волновахи ВП ГУНП України в Донецькій області.
Застерігаємо всіх майбутніх власників транспортних засобів. Не слід слухати сторонніх осіб, які радитимуть не проводити експертизу автомобіля чи його переоформлення, під час купівлі авто. У всіх територіальних сервісних центрах області працюють фахівці Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Вони проведуть належну перевірку транспортного засобу і здійснять дослідження ідентифікаційних номерів агрегатів ТЗ та встановлять справжності реєстраційних документів. У будь-якому разі, перед тим як кидатися у вир з головою і купувати автомобіль, який вам подобається, спочатку детально перевірте його.