Завантаження...

Фахівцями Центру виявленно транспортний засіб з криміналістичними змінами ідентифікаційних номерів та складових частин

03.06.2019
Позитивні приклади

29 травня 2019 року у територіальному сервісному центрі МВС Донецької області № 1441 м. Маріуполь судовим експертом сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують відділу АТД та КДТЗ Донецького НДЕКЦ МВС України  БілоусовимА.А. проведено дослідження транспортного засобу BMW520i.
Під час проведення експертного дослідження встановлено, що на досліджуваному автомобілі BMW 520i первинний номер кузова знищений шляхом видалення фрагменту панелі рами вітрового скла, із наступним вварюванням в кузов наданого автомобіля фрагменту панелі відповідного розміру з номером кузова саморобним способом.


Результати проведення судової експертизи, під час якої було застосовано наукові положення криміналістики, новітнє обладнання, позитивний досвід судово – експертної діяльності та прагнення експертів до максимально якісної роботи Донецького НДЕКЦ МВС України по виявленню транспортних засобів з криміналістичними змінами  ідентифікаційних номерів та складових частин, дали позитивний результат, який в подальшому буде тільки розвиватися та вдосконалюватися.


Транспортний засіб та документи передані правоохоронцям для подальшого з’ясування обставин.