Завантаження...

Інформаційний лист відділу економічних досліджень

28.03.2019
Позитивні приклади

Садові товариства та гаражні кооперативи являють собою особливу категорію суб’єктів господарювання, діяльність котрих спрямована на задоволення своїх економічних, соціальних та інших потреб на засадах самоврядування. Слід зазначити, що досить часто садові товариства та гаражні кооперативи не приділяють достатньої уваги правильному документальному оформленню господарських операцій. Недотримання або ухилення від норм законодавства, що регулює ведення касових операцій дають широке поле для різних махінацій і маніпуляцій з грошовими коштами, які надходять від членів товариства у вигляді внесків.
Також, до негативних наслідків приводить ігнорування обліку товарно-матеріальних цінностей або порушення правил його ведення уповноваженими особами у зв’язку зі зловживанням при закупівлі товарно-матеріальних цінностей (послуг), в частині не оформлення (викривлення даних) первинних документів. 
У зв’язку з цим, стає актуальним проведення судово-економічної експертизи з метою дослідження відповідних бухгалтерських документів та надання обґрунтованих відповідей на поставлені перед експертом питання.

 

Завантажити інформаційний лист