Завантаження...

Лекційне заняття зі слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань у м. Краматорськ

04.04.2019
Позитивні приклади

04 квітня 2019 року представник відділу економічних досліджень Донецького НДЕКЦ МВС України провела лекційне заняття зі слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань у м. Краматорськ, під час якого презентувала діяльність відділу, розповіла про напрямки економічної експертизи та висвітлили проблеми, які виникають на етапах призначення та проведення судово-економічних експертиз.
Зокрема, були викладені вимоги до правильного формулювання питань, які ставляться на вирішення експертам, та окреслено особливості формування матеріалів кримінальних проваджень та документів, вилучених в рамках кримінальних проваджень. 
Окрема увага зверталася на необхідність попереднього узгодження питань та переліку необхідних для дослідження документів з експертами-економістами, що дозволить виключити необхідність внесення змін до постанов (ухвал) та винесення клопотань про надання додаткових матеріалів.


Заняття закінчилося обговоренням типових помилок та відповідями на питання, які виникли у представників слідчого органу.
Експерти-економісти сподіваються, що проведена зустріч удосконалить механізм взаємодії між Експертною службою МВС та слідчим органом.