Завантаження...

Майстер-клас від представників Центру для молоді м. Маріуполя

03.04.2019
Позитивні приклади

03.04.2019 року, представниками Донецького НДЕКЦ Бурназовим І.А., Рішко Ю.В. Мурашко А.О. та Коновальцевою О.С. була прийнята участь у комплексі профорієнтаційних заходів для молоді м. Маріуполя. 


Заходи проходили на базі Маріупольської камерної філармонії. В заходах приймали участь підрозділи вибухотехнічної, кінологічних служби, спец. підрозділу поліції «Корд», підрозділ патрульної поліції з охорони громадського порядку «ТОР» ГУ НП в Донецькій області, курсантів та викладачів Донецького юридичного інституту МВС України.
Підчас проведення заходів працівниками Донецького НДЕКЦ МВС України, були продемонстровані макети вогнепальної зброї та вибухових пристроїв, засобів виявленя та вилучення слідів дактилоскопічного та трасологічного походження, навики поводження з матеріальними об’єктами слідоносіями.
Молодь, приймала активну участь у проведенні заходу, виявила зацікавленість до теоретичного матеріалу, демонстраційних стендів і практичної роботи, активно фотографувалися зі зразками зброї та засобами індивідуального захисту.