Завантаження...

На одному з підприємств міста Маріуполя було здійсненно замах на вбивство чоловіка

23.09.2020
Позитивні приклади

На одному з підприємств міста Маріуполя невідома озброєна особа здійснила замах на вбивство чоловіка, який в той час перебував на даному підприємстві, та з місця скоєння злочину зникла. В результаті замаху чоловік отримав тяжкі вогнепальні поранення.

В ході огляду місця події були вилучені кулі та гільзи патронів калібру 9х18 мм. В ході проведення слідчих дій працівниками поліції була встановлена особа, яка підозрювалась у вчиненні даного кримінального правопорушення.

При проведенні обшуку за місцем мешкання підозрюваного було виявлено гільзу патрона калібру 9х18 мм. Вилучені об’єкти були направлені на дослідження до сектору досліджень зброї Донецького НДЕКЦ МВС.

В ході проведення ідентифікаційного дослідження експертами сектору дослідження зброї Донецького НДЕКЦ МВС було встановлено, що гільзи, вилучені з місця події, та гільза, вилучена за місцем мешкання підозрюваного, стріляні з одного зразка зброї.

Обставини, встановлені в ході проведення дослідження, стали беззаперечним доказом того, що підозрювана особа причетна до здійснення замаху на підприємстві.

Так, вже в котрий раз, професіоналізм та наполегливість працівників Донецького НДЕКЦ МВС сприяли встановленню істини в розслідуванні тяжкого злочину.