Завантаження...

Плідна робота експертів економічного відділу допомогла у розслідуванні злочину

02.03.2019
Позитивні приклади

Досудовим розслідуванням управління військової прокуратури об’єднаних сил було встановлено, що посадова особа залучала підставних осіб, які, використовуючи підроблені (чужі) документи, відкривали пенсійні рахунки у філії АТ «Ощадбанк» на ім’я внутрішньо переміщених осіб. В подальшому залучені підставні особи отримували пластикові картки та знімали пенсійні кошти через банкомати.
Приймаючи до уваги, що під час розслідування кримінального провадження виникла необхідність документального підтвердження перерахування грошових коштів Пенсійним фондом України на пенсійні карткові рахунки, представники правоохоронного органу звернулися до Донецького НДЕКЦ МВС України з метою проведення економічної експертизи. 
Виконавши детальне дослідження наданих пенсійних справ та виписок за картковими рахунками, експерт-економіст встановив, що загальна сума перерахованих на карткові рахунки пенсійних коштів складає 175 434,66 гривень, а загальна сума отриманих через банкомат коштів – 175 350,00 гривень.


Таким чином, експерти, завдяки своїй професіональній компетентності та раціональному підбору методик, виконавши економічну експертизу, допомогли у розслідуванні даного злочину.