Завантаження...

Плідна взаємодія з вищими навчальними закладами – невід’ємна частина співробітництва

15.02.2024
Позитивні приклади

Зі вступним словом та історією розвитку центру до студентів звернулася директор центру, яка окреслила основні напрями діяльності установи та їх важливість в умовах сьогодення.

  • Студенти мали можливість побачити роботу судових експертів різних напрямів. Так було продемонстровано зразки документів суворої звітності, сучасне лабораторне обладнання, що використовується під час досліджень, були представлені різні види вогнепальної та холодної зброї.
  • Враховуючи освітній напрям студентів, особливу увагу було приділено напряму молекулярно-генетичних досліджень, який набув особливого значення в період війни.
  • Особливу зацікавленість студентів викликало відвідування лабораторії наркотичних засобів, де студентам розповіли про найбільш поширені на території України наркотичні засоби та про те, яку шкоду здоров’ю завдає вживання заборонених препаратів.                                                                                    У підсумку працівники Донецького НДЕКЦ МВС розповіли слухачам про особливості професії, необхідні знання, вміння та навички судового експерта, а також вимоги, які пред’являються до кандидатів на посади, та окреслили нові горизонти подальшої співпраці.