Завантаження...

Позитивний приклад

25.11.2020
Позитивні приклади

Поліцією в Донецькій області  було відкрите кримінальне провадження за фактами серії крадіжок велосипедів різних марок та моделей.

Для співробітників слідства стала необхідність встановити суму матеріальної шкоди, тому до Донецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС надійшли 3 постанови 
про призначення судових товарознавчих експертиз, за ст. 185 ч.1, ч.2. 
На вирішення експертам були поставлені запитання: 
1. Яка ринкова вартість бувшого у використані велосипеда марки «Ardis» моделі «Либідь», на момент вчинення кримінального правопорушення?
2. Яка ринкова вартість бувшого у використані велосипеда марки «Cross» моделі «Atlas», на момент вчинення кримінального правопорушення?
3. Яка ринкова вартість бувшого у використані велосипеда марки «Winner» моделі «Twister», на момент вчинення кримінального правопорушення?

Об’єктами дослідження є:
- велосипед дорожній торгової марки «Ardis» моделі «Либідь»;
- велосипед гірський торгової марки «Cross» моделі «Atlas»;
- велосипед гірський торгової марки «Winner» моделі «Twister».
Використовуючи спеціальні методи дослідження, експерти в короткі строки провели товарознавчі експертизи та визначили ринкову вартість вищезазначених велосипедів. 

Таким чином, завдяки детальному дослідженню, відповідальному відношенню до покладених обов’язків та високій кваліфікації експертів відділу товарознавчих та гемологічних досліджень Донецького НДЕКЦ МВС, були вирішені поставлені запитання, які були важливі для швидкого й повного розкриття злочину.