Завантаження...

Працівники центру допомогли в розкритті злочину у місті Дружківка

01.03.2019
Позитивні приклади

Слідчими Дружківського відділення поліції, на підставі проведеної почеркознавчої експертизи, було встановлено, що листоноша (поштар) відділення зв’язку «Укрпошта» громадянка Щ. підробила підпис в відомості на виплату пенсій та привласнила пенсійні кошти громадянки Р.
З метою визначення наявності документального підтвердження отримання грошових коштів, слідчі призначили проведення економічної експертизи та надали до відділу економічних досліджень Донецького НДЕКЦ МВС України висновки почеркознавчої експертизи, документи особової пенсійної справи та відомості на виплату пенсій. У результаті дослідження представлених документів фахівцями відділу встановлено, що громадянка Р. пенсію за квітень, травень та червень 2017 року не отримувала, у зв’язку з відсутністю її за адресою реєстрації, а в липні місяці була виплачена пенсія за квітень, травень, червень та липень 2017 року у розмірі 8 005,27 гривень. 
Отже, враховуючи висновки почеркознавчої експертизи, експерт-економіст, провівши детальний аналіз наданих документів, встановив, що отримання грошових коштів громадянкою Р. у сумі 8 005,27 гривень документально не підтверджується.


Таким чином, спільна злагоджена робота експертів-почеркознавців та експертів-економістів дозволила надати органам досудового розслідування та суду важливу доказову інформацію.