Завантаження...

Представник Центру взяв участь у проведенні практичних занять з слідчими закріпленими за розслідуванням злочинів у сфері транспорту

22.11.2021
Позитивні приклади


Старший судовий експерт сектору автотехнічних досліджень відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів Донецького НДЕКЦ МВС Кайсін Генадій  разом із слідчими відділу розслідування злочинів у сфері транспорту Слідчого управління Головного управління Національної поліції в Донецькій області взяв участь у проведенні практичних занять з слідчими закріпленими за розслідуванням злочинів у сфері транспорту.

Практичні учбові заняття відбулися на перехресті вулиці Італійської з вул. Грецькою, м. Маріуполя, в ході якої було складено схему огляду місця ДТП, при умовному зіткненні транспортних засобів, в якій була зафіксована слідова інформації на місці дорожньо-транспортної пригоди.

За результатами цікавої та плідної зустрічі слідчі отримали можливість ближче ознайомитись із експертним досвідом зсередини, поспілкувались з діючим судовими експертами Донецького НДЕКЦ МВС та перейняли певний досвід їх роботи.