Завантаження...

Представниками Центру було прийнято участь у науково-практичному семінарі

20.09.2019
Позитивні приклади

18-20 вересня 2019 року завідувачем сектору технічного дослідження документів та обліку Донецького НДЕКЦ МВС Шаховською Г.Л. та  завідувачем  сектору почеркознавчих досліджень Маліковою М.В.
було взято участь у науково-практичному семінарі: «Актуальні питання технічного дослідження документів та почеркознавчих досліджень», який проходив у м. Бердянськ Запорізької області на базі Запорізького НДЕКЦ МВС.
У заході взяли участь представники ДНДЕКЦ МВС, НДЕКЦ МВС в областях, Головний експертно-криміналістичний центр Державної прикордонної служби України, Дніпропетровського НДІСЕ. 
Ганна Шаховська у ході семінару обговорила з колегами проблемні питання стосовно винесення клопотань судових експертів, строків їх виконання та надання відповідної кількості та якості порівняльного матеріалу для технічного дослідження документів.


Марина Малікова розповіла про методичне забезпечення та нормативно-правове регулювання почеркознавчих досліджень.


 За результатами роботи конференції учасниками семінару було висвітлено багато цікавих доповідей щодо дослідження свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів різних країн світу, встановлення часу нанесення відбитків печатки, встановлення факту технічного (цифрового) монтажу фальсифікованого документа, особливостей виявлення ознак підробки рукописних записів, виконаних за допомогою плотерів (графічних пристроїв) тощо.