Завантаження...

Представниками Донецького НДЕКЦ МВС проведено профорієнтаційний захід, в якому взяли участь учні дев’ятих класів загальноосвітніх шкіл м. Краматорська

21.12.2021
Позитивні приклади

Судовими експертами сектору досліджень зброї та відділу вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Донецького НДЕКЦ МВС, спільно з працівниками Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області, було проведено профорієнтаційний захід, в якому взяли участь учні дев’ятих класів загальноосвітніх шкіл м. Краматорська.

В ході зустрічі учнів ознайомили з особливостями роботи експерта та вимогами, які висуваються до кандидатів на посади. У підлітків була можливість задати питання, на які були надані вичерпні відповіді. Також була продемонстрована матеріально-технічна база, яка застосовується при огляді місця події та проведенні експертних досліджень, та окремі зразки вогнепальної зброї з натурної колекції Донецького НДЕКЦ МВС. Проведення таких заходів сприяє налагодженню зв’язків Експертної служби з населенням та популяризації роботи судових експертів, тому працівники Донецького НДЕКЦ МВС регулярно приймають участь в таких зустрічах та організовують власні.