Завантаження...

Представники Донецького НДЕКЦ МВС взяли участь в професійномй квесті «Моя професія – моє майбутнє»

14.02.2019
Позитивні приклади

09.02.2019 року на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академії поліції» Донецького юридичного інституту МВС України проходив комплекс заходів направлених на якісну підготовку майбутніх юристів та правоохоронців, професійний квест «Моя професія – моє майбутнє», в яких Донецький НЕКЦ МВС України представили старший судовий експерт – вибухотехнік відділу вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Бурназов І.А., судовий експерт сектору досліджень зброї Сахно А.С. та судовий експерт сектору дактилоскопічних досліджень Кучугурна Н.С. 


Під час проведення заходів працівниками Донецького НДЕКЦ МВС України, були продемонстровані макети вогнепальної зброї та вибухових пристроїв, навички поводження з матеріальними об’єктами слідоносіями, обробка поверхонь дактилоскопічними порошками, способи вилучення і фотозйомки слідів, студентам та абітурієнтам в ігровій формі продемонстровано принципи роботи інспектора-криміналіста і судового експерта.

Студенти, абітурієнти та курсанти приймали активну участь у проведенні заходу, виявили зацікавленість до теоретичного матеріалу, демонстраційних стендів і практичної роботи, активно фотографувалися зі зразками зброї та засобами індивідуального захисту. Керівництво факультету і викладачі висловили слова подяки колективу Донецького НДЕКЦ за участь у заходах.