Завантаження...

Представників Донецького НДЕКЦ МВС відзначено відомчими подяками з нагоди Дня захисників і захисниць України представників Донецького НДЕКЦ МВС!

20.10.2021
Позитивні приклади

14 жовтня 2021 року з нагоди Дня захисників і захисниць України представників Донецького НДЕКЦ МВС Молчанова Руслана та Мітько Надію відзначено відомчими подяками!

В Маріуполі на площі Воїнів-Визволителів зібралися працівники поліції Донеччини, ДСНС, прикордонної служби, Донецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру, Нацгвардії, патрульної поліції та поліції охорони.
 
З нагоди свята т.в.о начальника ГУНП в Донецькій області полковник поліції Артем Кисько привітав правоохоронців від імені міністра внутрішніх справ та Голови Нацполіії України та відзначив подяками кращих захисників різних силових відомств.

Після урочистостей відбулася демонстрація сучасної техніки різних підрозділів МВС. Поліцейські Донеччини продемонстрували оснащення вибухотехнічної служби, Кінологічного центру, криміналістів, спецпідрозділів КОРД та РПОП.

Також до уваги гостей було представлено автомобіль Ситуаційного центру, який використовують під час масових заходів для мобільного реагування.

Вітаємо працівників Донецького НДЕКЦ МВС та бажаємо не зупинятися на досягнутому!