Завантаження...

Судові експерти Донецького НДЕКЦ МВС посприяли розкриттю злочину

14.02.2019
Позитивні приклади

Для проведення експертизи та встановлення обставин загибелі військовослужбовця Збройних сил України до сектору досліджень зброї відділу криміналістичних видів досліджень Донецького НДЕКЦ МВС України були надані автомат АКС – 74 та сімнадцять гільз патронів калібру 5,45х39 мм.
Для встановлення істини по цій справі фахівцям Донецького НДЕКЦ МВС України необхідно було визначити чи вилучені на місці події гільзи стріляні із вогнепальної зброї, що надана на дослідження.
При мікроскопічному дослідженні слідів від деталей зброї, наявних на поверхні досліджуваних гільз, експертом було встановлено, що всі досліджувані гільзи стріляні з одного зразка зброї. При порівняльному дослідженні слідів деталей зброї, що відобразилися на поверхні сімнадцяти гільз зі слідами на гільзах, експериментально стріляних з наданого на експертизу автомату, встановлено, що досліджувані сімнадцять гільз стріляні з наданої вогнепальної зброї.
Так, завдяки відповідальному відношенню до покладених обов’язків та високій кваліфікації експертів сектору досліджень зброї відділу криміналістичних видів досліджень Донецького НДЕКЦ МВС України, були встановлені факти, які є важливі для органів досудового слідства та суду.