Завантаження...

Судовий експерт сектору молекулярно-генетичних досліджень зяла участь у вебінарі на тему «Administration and Functioning of Forensic DNA Databases»

25.11.2021
Позитивні приклади

Судовий експерт сектору молекулярно-генетичних досліджень відділу біологічних досліджень та обліку  Донецького НДЕКЦ МВС Ліна Долгушина, взяла участь у вебінарі на тему «Administration and Functioning of Forensic DNA Databases», який відбувся 23 листопада 2021 року.
У вебінарі прийняли участь Dr. Bruce Budowle – один із засновників національної системи баз даних ДНК CODIS з центру ідентифікації людини в Науковому центрі охорони здоров’я Університету Північного Техасу, а також Jayann Sepich, Melody Josserand та Tim Schellberg. 
На вебінарі розглянуті питання щодо доцільності створення баз даних генетичних ознак людини (ДНК) на науковому та законодавчому рівнях, історія створення бази даних ДНК CODIS, організація та пошук осіб за базою даних ДНК CODIS, огляд та передовий досвід впровадження національної програми баз даних ДНК CODIS у всьому світі. 
Основна мета семінару – огляд доцільності впровадження бази даних ДНК CODIS в Україні з метою збільшення розкриття злочинів, а також забезпечення їх профілактики.