Завантаження...

Участь представників Центру у спільній нараді зі слідчими територіального управління ДБР в м. Краматорськ

04.04.2019
Позитивні приклади

04.04.2018 року у м. Краматорськ, Донецької області в приміщенні територіального управління Державного бюро розслідувань відбулася спільна нарада щодо обговорення проблемних питань які виникають при призначенні вибухотехнічних  та пожежотехнічних експертиз. У даному заході приймали участь слідчі та керівництво територіального управління ДБР від Донецького НДЕКЦ МВС України виступав начальник відділу вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень.
Під час наради присутнім було роз’яснено про розмежування обов’язків спеціалістів-вибухотехників вибухотехнічного відділу ГУНП області та експертів-вибухотехників Донецького НДЕКЦ. 
Розглянуті актуальні проблеми у практиці, повʼязаній з призначенням і проведенням вибухотехнічних експертиз. 
Надано рекомендації щодо покращання техніко-криміналістичного та експертного забезпечення розслідування злочинів, повʼязаних з вибухами вибухових пристроїв та пожеж.
 Обговорені питання та пропозицій слідчих, надано поради щодо вибору і формулювання питань, які виносяться на вирішення експертові, надано інформацію яку необхідно вказувати в ухвалі суду про призначення експертизи наявність якої в подальшому спростить взаємодію експерта зі слідчим.


З урахуванням наданої інформації, розглянутих питань, у підсумку наради було визначено шляхи подолання труднощів які можуть виникнути при зборі первинної інформації та призначенні вибухотехнічних і пожежотехнічних експертиз.