Завантаження...

Використання завідомо підроблених документів несе за собою кримінальну відповідальність

19.12.2023
Позитивні приклади

 

На сьогодні на дослідження експертам надходять все частіше посвідчення водія з ознаками підробки. Особам, які не мають спеціальних знань, дуже важко відрізнити підроблений документ від справжнього, адже шахраї використовують для своєї незаконної діяльності найсучасніші технічні можливості для виготовлення підроблених документів задля отримання прибутку.

Судові експерти сектору технічного дослідження документів та обліку Донецького НДЕКЦ МВС вирішують питання щодо відповідності наданого на дослідження документа, аналогічним бланкам документів, які знаходяться в офіційному обігу на території України.

  • Нагадуємо!!! Тільки сервісні центри МВС є єдиним уповноваженим органом видачі посвідчень водія та свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів.
  • Попереджаємо!!! Не шукайте легких незаконних шляхів отримання підроблених документів, які можуть візуально нагадувати справжні документи. Чинним законодавством України передбачена кримінальна відповідальність за вчинення дій за статтею 358 КК України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів». Будьте пильними та памʼятайте: кожен зобов'язаний неухильно дотримуватися вимог чинного законодавства.

Незнання законів не звільняє від відповідальності!