Завантаження...

Завдяки відділу економічних досліджень бюджетні кошти не дістануться шахраям

01.03.2019
Позитивні приклади

Останнім часом відділу економічних досліджень Донецького НДЕКЦ МВС України було доручено провести три судово-економічні експертизи, які стосуються привласнення державними службовцями бюджетних коштів. Правоохоронними органами було встановлено, що голова Д***ї міської ради громадянин А., завідувач М***ї державної нотаріальної контори громадянин К. та начальник відділу державного контролю Держ***служби громадянин М. неодноразово перебували на тимчасово окупованих територіях, свої функціональні обов’язки не виконували та вносили до табелів обліку робочого часу недостовірну інформацію, в частині перебування на робочому місці.
Використовуючи спеціальні методи документальної перевірки та зіставлення наданих на дослідження табелів обліку використаного робочого часу та зарплатних відомостей, експертам вдалося встановити, що нарахування заробітної плати державним службовцям за періоди перебування на непідконтрольних територіях документально підтверджується у загальній сумі 91 458,65 гривень.


Отже, кропітка робота експертів, проведена під час дослідження наданих документів, дозволила підготувати доказову інформацію, яка має важливе значення для подальшого розслідування злочину, пов’язаного із привласненням бюджетних коштів.