Завантаження...

Зустріч працівників Центру зі студентами Міжрегіональної Академії управління персоналом

15.10.2019
Позитивні приклади

15.10.2019 року відбулась зустріч представників Донецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України зі студентами Міжрегіональної Академії управління персоналом. Під час зустрічі заступником завідувача відділу криміналістичних видів досліджень Коломійцем С.А. було надано стислу характеристику основних напрямків діяльності Центру, після чого слово було передано судовим експертам секторів досліджень зброї Анні Іщук, Миколі Коновалову та Вікторії Жежері, дактилоскопічних досліджень Олександру Кудінову та відділу вибухотехнічних та пожежотехнічних експертиз Сергію Сові. Експерти коротко розповіли про особливості своєї роботи, цікаві матеріали, які надходять на дослідження, а також відповіли на численні запитання гостей.

Наприкінці заходу студентам було надано можливість ознайомитись із матеріально-технічною базою Центру, натурною колекцією зброї. Студенти також мали можливість відчути себе справжніми експертами та спробувати вилучити сліди рук з різних поверхонь.


Ми дякуємо нашим співробітникам за  цікаву та плідну зустріч, яка надає можливість ближче ознайомитись із експертною працею зсередини, спілкуючись із практичними працівниками.