Завантаження...

Транспортно-товарознавча експертиза

Об’єкти експертизи/дослідження: колісні транспортні засоби

 

Основними завданнями транспортно-товарознавчої експертизи є:

визначення ринкової вартості колісних транспортних засобів (далі — КТЗ), їх складових, а також розміру вартості матеріальних збитків, заподіяних власнику або власнику колісного транспортного засобу, його складових внаслідок пошкодження останнього.

 

Орієнтовний перелік вирішуваних питань:

- Яка ринкова вартість КТЗ (зазначаються його марка, модель і державний реєстраційний номер) на дату оцінки (зазначається дата, на яку визначається його вартість)?

- Яка вартість КТЗ (зазначаються марка, модель КТЗ, ідентифікаційний номер), його складових, що ввозяться на митну територію України, на дату оцінки (зазначається дата, на яку визначається його вартість)?

- Яка ринкова вартість сільськогосподарської та будівельної техніки? (визначається вартість техніки, обладнаної силовим агрегатом та самохідним шасі, зокрема тракторів, комбайнів тощо).

- Яка утилізаційна вартість КТЗ (зазначаються його марка, модель і державний реєстраційний або ідентифікаційний номер) на дату оцінки (зазначається дата, на яку оцінюється його вартість)?

- Яка вартість матеріального збитку (шкоди), завданого(ї) власнику КТЗ (зазначаються прізвище, ім'я та по батькові власника, марка, модель КТЗ, його державний реєстраційний номер) унаслідок (зазначається подія, що призвела до матеріальної шкоди) на дату оцінки (зазначається дата, на яку оцінюється вартість)?

- Яка дата виготовлення даного КТЗ (його складової)?

- До якого типу належить даний двигун, які його основні характеристики?

- Чи можливо провести ремонтно-відновлювальні роботи пошкодженого КТЗ (його складових)? Якщо можливо, то який обсяг, характер і вартість цих робіт на дату оцінки (зазначається дата, на яку проводиться оцінка майна)?

- Яке значення становить коефіцієнт фізичного зносу складових зазначеного КТЗ?

- Яке значення становить процентний показник ринкової вартості КТЗ?

- Чи відповідають виконані ремонтно-відновлювальні роботи нормативним вимогам?